Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Eğitim » 2013 YDS soru kitapçıkları ile cevap kağıtları erişime açıldı.

2013 YDS soru kitapçıkları ile cevap kağıtları erişime açıldı.2013 yılında yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), soru kitapçıkları ile cevap kağıtları erişime açıldı.
ÖSYMden yapılan açıklamaya göre, 2013-YDS ilkbahar dönemi sınavına ait soru kitapçıkları ile cevap kağıtlarının görüntüleri, sınava giren adayların inceleyebilmeleri amacıyla erişime açıldı.

Adaylar kendi cevap kağıtlarının görüntüsünü, ÖSYMnin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleriyle edinebilecek.

Ayrıca sınavda kendi cevap kağıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara da http://skgs.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaralarıyla erişebilecek. Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebilecek.

Adayı bilgilendirme amacıyla yapılan uygulamada, görüntülenen sayfa belge niteliği taşımayacak, her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınacak.

Bu yazımız 618 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*