Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Eğitim Haberleri » 2013 SBS Sınavı için yanınızda olması gereken Belgeler nelerdir?

2013 SBS Sınavı için yanınızda olması gereken Belgeler nelerdir?

8 Haziran 2013 Cumartesi yapılacak olan SBS Sınavında yanınızda olması gereken belgeler hakkında Sizleri bilgilendirmek için edinmiş olduğumuz bilgileri paylaşmaktayız.
– Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
– Nüfus Cüzdanı
– Kalemtraş  – En az 2 tane koyu siyah kalem ve yumuşak kurşun kalem
_ Leke bırakmayan silgi
– Su ve peçete gibi ihtiyaçlar…
* Sözlük, hesap cetveli, hesap makinesi, çağrı cihazı, cep telefonu, telsiz, radyo gibi iletişim araçları ile her türlü bilgisayar özelliği taşıyan cihazları yanlarında bulundurdukları takdirde sınava alınmayacaktır.
* Fotoğraflı sınav giriş belgesindeki fotoğrafıyla karşılaştırıldığında tanınmasını sağlayacak bir kıyafetle sınava gireceklerdir.
* Sınav başladıktan sonra ilk 20 dakika içinde gelen öğrenciler sınava alınacak, bu öğrencilere ek süre verilmeyecektir. Sınav güvenliğinin sağlanması için ilk 30 dakika içinde sınav salonu terk edilmeyecektir. Sınav bitimine 15 dakika kala, (özel eğitime ihtiyacı olan öğrenciler hariç) sınavın güvenliği açısından sınav salonunda en az iki adayın kalması sağlanacaktır.
* Sınava giren Öğrenci, cevap kâğıdındaki imza bölümüne imzasını silinmeyen mürekkepli kalemle kendisi atacaktır.
* Öğrenci, cevap kâğıdı üzerindeki kitapçık türü ve cevap bilgileri işaretlemelerini kurşun kalemle yapacaktır.
* Öğrenci, cevap kâğıdında yazılı olan T.C. kimlik numarası, adı ve soyadı bilgilerini kontrol edecek, hata varsa salon görevlilerine söyleyecek, salon görevlileri bu durumu tutanak altına alacaktır. Öğrencinin adına düzenlenmiş cevap kâğıdı bulunmuyorsa veya kullanılamayacak durumdaysa yeni bir cevap kâğıdına öğrenci, kimlik bilgilerini salon başkanının açıklamalarına göre yazacaktır.
Sınava girmiş olan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*