Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Eğitim » 2013 (LYS-2) Fen Bilimleri Sınav Soruları ve cevapları

2013 (LYS-2) Fen Bilimleri Sınav Soruları ve cevaplarıÜniversitelere girişte ikinci aşama sınavlarından olan LYS-2 Fen Bilimleri sınav soru ve cevapları sitemizde yayınlanmıştır. Sınavla ilgili detaylı bilgiler ve uzmanlar tarafından soruların analizleri editörlerimizce Siz değerli Üniversite adaylarını bilgilendirmek amacıyla paylaşılmıştır. 22 Haziran Cumartesi günü saat 10.00 da başlayan sınav yaklaşık 135 dakika sürdü ve fizik kimya biyoloji testlerinden oluşan 90 soru soruldu.
Sınavlara girmeden önce giriş belgeniz muhakka yanınınızda bulunması gerekmektedir. Aksi taktirde görevliler Sizi sınavlara almayabilir. Ayrıca giriş belgesinin yanısıra fotoğraflı ve kimlik bilgilerinin yer aldığı onaylı kimlik belgeleri de sınav girişi esnasında yanınızda olması gereken belgelerdendir.
Özel eşyalarınızı, anahtarlık, cep telefonu, kalem, silgi, hesap makinesi gibi metaryalleri de üzerinizde bulundurmamanızı tavsiye etmekteyiz. Çünkü sınava giriş esnasında görevliler tarafından arama yapıldığından yasak olan bu eşyaların Sizden alınacağını bilmenizde fayda var. Silgi, Kalem, Kalemtraş saat ÖSYM tarafından Sizlere verilecektir. Sınavlarla ilgili görüşlerinizi konu altından yorum olarak bildirebilirsiniz.
(LYS-2) Fen Bilimleri Sınav Soruları ve cevapları

LYS FİZİK SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

LYS KİMYA (1-15) SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

LYS KİMYA (16-30) SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

LYS BİYOLOJİ SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu yazımız 694 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*