Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » 2013 JANA Jandarma Astsubay Sınavı Başvuruları

2013 JANA Jandarma Astsubay Sınavı Başvuruları2013 JANA Jandarma Astsubay Sınavı başvuruları 28 Ocak 2013 tarihinde başlamış olup 15 Şubat 2013 Tarihinde sona erecektir.
Sınav tarihi 6 Nisan 2013 olup saat : 09:30 da gerçekleşecektir. Başvuru Hizmet bedeli 3,00 TL, Sınav Ücreti 45TL, Yeni şifre edinme ücrfeti 2,00TL, Başvuru Merkezlerinde Fotoğraf yenileme ücreti ise 5,00TL olarak belirlenmiştir.
Sınava katılacak adaylara yardımcı olmak amacıyla editörlerimiz Başvuru formu (Kılavuzu), Başvuru merkezleri ve detayları sitemizde paylaşmışlardır. Tüm adaylara Site editörleri olarak Başarılar dileriz.
Adayların, sınav ücretini yatırırken banka görevlisine Jandarma Astsubay TemelKursu Giriş Sınavının sınav ücretini yatıracağını, T.C. Kimlik Numarasını, ad ve soyadı bilgilerini söylemeleri yeterlidir. Ücret İnternet aracılığıyla da yatırılabilir.
Sınav ücretini yatıran adayların banka şubesinden ayrılmadan önce, kendilerine verilen banka dekontunu dikkatle incelemeleri, bilgilerinde yanlışlık yoksa bankadan ayrılmaları, yanlışlık varsa mutlaka bankadan ayrılmadan düzelttirmeleri gerekmektedir.
Sınav ücretini yatırmak için bankaya gidecek adayların, aşağıdaki formu doldurarak banka şubesi görevlisine vermesi, sınav ücretinin yanlışsız yatırılmasını sağlayacağından adayın yararına olacaktır.
Başvuru Kılavuzu için tıklayınızBaşvuru formu

Bu yazımız 1.131 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*