Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Eğitim » 2013 JANA Jandarma Astsubay Sınav Sonuçları

2013 JANA Jandarma Astsubay Sınav Sonuçları6 Nisan 2013 saat 09:30 da gerçekleşen 2013 JANA Jandarma Astsubay Sınavının Sonuçları açıklandı. Sonuçlar 19 Nisan tarihinden itibaren ÖSYMnin https://sonuc.osym.gov.tr adlı internet sitesinden açıklanmıştır.
Sınavlara girmiş olan adaylar yukarda vermiş olduğumuz adrese T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.
Soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarının görüntüleri, sınava giren adayların kendi soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla 19 Nisan 2013 günü saat15.00’den itibaren erişime açılacaktır.
Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Ayrıca; sınavda kendi cevap kâğıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara da http://skgs.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile erişebileceklerdir.
Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebileceklerdir.

Bu yazımız 781 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*