Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Moda » 2014 Erkek Bot Modelleri

2014 Erkek Bot Modelleri2013 yılının son aylarına girdiğimiz bu günlerde özellikle kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yapılan alışverişlerde kışlık kalın koyu elbiseler ve kışlık botlar genelde tercih edilmektedir. Site Editörlerimiz Erkekler için 2014 yılında moda olan Bot modelleri hakkında araştırmalar yaparak çeşitli moda sitelerinden derlemiş oldukları bilgileri Sizlerle paylaşmaktadır.
Bu yıl ki bot modelleri geçmiş yıllara nazaran koyu renkler değil değişik renkler ve değişik sitillerle alıcısını beklemektedir.
Ayakkabı denilince akla gelen markalardan Timberland, caterpilar, kinetix, dockeres ve nike olmak üzere bir çok ayakkabı firması 2013 yılı erkekler için üretilen botlara baktığımızda fiyatların 150 ile 400 arasında değiştiği görülmektedir.
Genelde kış aylarına girilmeden hazırlık yapılarak ihtiyaçların karışılanacağı düşünülürse ilk başta ücretlerin biraz pahalı gelebileceği fakat ilerleyen günlerde çeşitli kampanyalarla fiyatların indirime gieceği uzmanlar tarafından dile getirilmiştir.
Yukarda da bahsetmiş olduğumuz gibi çeşitli sitelerden derlemiş olduğumuz 2014 yılında Erkeklerin en çok tercih edeceğini düşündüğümüz Bot ve çizme modellerini Sizlerin beğenisine sunmaktayız.
İşte 2013 Erkek Bot modelleri:

Bu yazımız 4.543 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*