Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Eğitim » 2013 Dus Başvuruları ve Sınav tarihleri

2013 Dus Başvuruları ve Sınav tarihleri2013 Dus sınavına girecek adaylar için yayınladığımız bu yazıda sınav tarihleri ve başvurular hakkında bilgiler verilmektedir. 2013 Yılı ilkbahar Diş Hekimliği Uzmanlık Eğitim sınavı (Dus) 27 Şubat 2013 Tarihinde başlayıp 8 Mart tarihinde sona erecektir. Başvuru kılavuzu ve form yayınlanır yayınlanmaz sitemizde paylaşılacaktır.
ÖSYM Sınav Merkezi Koordinatörlükleri, Tıp Fakültesi bulunan Üniversite Rek., PTT İş Yerleri, www.osym.gov.tr adrsinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Sınav tarihi ne zaman ? Dus İlkbahar Sınav tarhi 13 Nisan 2013 olarak belirlenirken Sınava başvuru, sınavın uygulanması ve değerlendirilmesi ile yerleştirme işlemlerine ilişkin bilgiler, 2013-DUS İlkbahar Dönemi Kılavuzunda yer alacaktır. Adaylar, Kılavuz ile Aday Başvuru Formuna başvuru süresi içinde ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden ulaşabilirler. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır. Sınava başvuracak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Bu yazımız 684 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*