Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Eğitim » 2013 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2013 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?2013 9-10 Şubat Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi sınavına girenlerin gözü kulağı AÖFnin resmi sitesinde olacak. Soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak? Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçlarıyla ilgili, AÖF yetkililerinden bir açıklama geldi.
Açıköğretim Fakültesi Rektörlüğünden alınan son bilgiye göre AÖF sınav sonuçları, sisteme girilmeye devam ediliyor. Sonuçların dün mesai bitimine kadar açıklanacağı bildirilmişse de yetkililer, sınav sonuçlarının sisteme girişinin yetiştirilemediğini açıkladı. Sonuçların 4 Mart Pazartesi günü açıklanacağını bildirmişti.
2013 AÖF sınav sonuçları nasıl öğrenilecek?
Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx linkine tıklayarak kullanıcı ve şifrelerini girecek ve sınav sonucunu öğrenecek. Sınav sonuçalrını öğrenmek için e posta ve TC Kimlik Numarası bilgilerinin mutlaka girilmesi gerekiyor.
Önemli Uyarı :
Kullanıcı hesabınızı ve şifrenizi girmeden önce login.anadolu.edu.tr adresine bağlı olduğunuzdan ve güvenlik sertifikasının Anadolu Üniversitesine ait olduğundan emin olmalısınız. Gezintiniz sona erdiğinde web sitemizden güvenli bir şekilde ayrılmak ve oturmunuzu kapatmak için kullandığınız internet gezgini uygulamanızı mutlaka kapatınız!
Sonuçlarla ilgili yazmızı ve görüşlerinizi belirtmek için tıklayınız.

Bu yazımız 820 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*