Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Eğitim » 2013 AÖF Final Sınavı Sonuçları açıklandı.

2013 AÖF Final Sınavı Sonuçları açıklandı.9-10 Şubat 2013 tarihlerinde yapılan Açık öğretim Fakültesi dönem sonu (AÖF) Final Sınavı Sonuçları açıklandı. Sonuçları öğrenci.anadolu.edu.tr adresine giriş yaptıktan sonra Öğrenci Otomasyonuna girerek T.C Kimlik bilgilerinizi girip öğrenebilirsiniz.
AÖF kayıt yenileme işlemleri 11 Mart – 22 Mart 2013 tarihlerinde yapılacaktır.
Sitemizi takip edenlerinde bilmiş olduğu gibi daha önce yayınlamış olduğumuz sonuçlar ne zaman açıklanacak makalesinde Kullanıcı hesabınızı ve şifrenizi girmeden önce login.anadolu.edu.tr adresine bağlı olduğunuzdan ve güvenlik sertifikasının Anadolu Üniversitesi’ne ait olduğundan emin olmalısınız. Gezintiniz sona erdiğinde web sitemizden güvenli bir şekilde ayrılmak ve oturmunuzu kapatmak için kullandığınız internet gezgini uygulamanızı mutlaka kapatınız uyarısında bulunmuştuk.
Sonuçları nasıl öğrenebiliriz?: AÖF sonuçları öğrenmek isteyen öğrenciler internetten sonuçları sorgulatamadıkları Sonuçlar sadece iPad ve iPhoneda görüntülenebildikleri ifade edildi. Akıllı telefonu olmayan öğrenciler olaya büyük tepki gösterirken AÖFün neden böyle bir uygulamaya gittiği bilinmiyor. Sonuçlar hakkında görüşleriniz ve sormak istediklerinizi konu altından yorum olarak bildirebilirsiniz.

Bu yazımız 775 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*