Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Eğitim » 2013 AÖF Bahar dönemi sınav sonuçları açıklandı

2013 AÖF Bahar dönemi sınav sonuçları açıklandıBinlerce öğrencinin sabırsızlıkla beklediği 1-2 Haziran 2013 tarihlerinde gerçekleşen bahar dönemi Açık Öğretim Fakultesi (AÖF) sonuçları açıklandı.
Sonuçları nasıl öğrenebilirim? :
Açık Öğrtim Fakultesinin resmi sitesinden sonuçların belli olduğu açıklamasının ardından sınavlara girmiş olan öğrenciler ilgili siteye giriş yapmak için akın edince web sitesi zaman zaman yoğunluk nedeniyle erişime kapalı kaldı.
Yaklaşık 1 milyon 197 bin 746 öğrencinin girmiş olduğu AÖF 2013 Bahar Dönemi ara sınav Sonuçları öğrenmek için http://ogrenci.anadolu.edu.tr adlı web sitesine Türkiye cumhuriyeti kimlik bilgileri ve şifreleriyle giriş yapmanız gerekmektedir. Sonuçların 11 günlük kısa bir zaman diliminde açıklanması üniversite tarihinde bir ilki gerçekleştirirken sonuçlar sadece ilgili web sitesinden öğrenilecek, adayların adreslerine postalanmayacak.
Konu hakınd a sormak istediklerinizi, merak edi öğrenmek istediklerinizi yorum olarak bizlere sorabilirsiniz. Sınavlara gimiş olan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Bu yazımız 660 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*