Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » KPSS » 2013 Ağustos da ne kadar öğretmen atanacak?

2013 Ağustos da ne kadar öğretmen atanacak?Mehmet Ali Kumbuzoğlu katılmış olduğu bir televizyon programında 2013 yılında temmuz ve ağustos aylarında ki öğretmen atamaları hakkında bilgiler verdi.
Hangi Branş da ne kadar öğretmen alınacak? :
Yaklaşık 42 bin öğretmen ataması olacağını ifade eden Kumbuzoğlu en çok ihtiyacın Türkçe Öğretmenliği, Edebiyat Öğretmenliği, Matematik Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği ve Okul öncesi Öğretmenlik dallarında olduğunu açıkladı.
Öğretmen atamalarının Kpss Milli eğitim Bakanlığı KPSS sistemiyle gerçekleştirdiğini bütçe kanunlar hükümlerince bu yıl gerçekleşecek olan tayinlerin geçmiş yıllara oranla daha fazla olabileceği uzmanlar tarafınfan dile getirilmektedir.
Ağustos ayından sonra ikinci bir atama olup olmayacağı sorusuna evet olabilir cevabını veren Mehmet Ali Kumbuzoğlu ilerleyen günlerde Milli Eğitim Bakanlığı konu ile ilgili daha detaylı bir açıklamanın yapılabilieceğini ifade etti.
Sitemizde size faydalı içerikler sunmak için çalışıyoruz. Bu içerikleri geliştirmek adına siz de bize katkıda bulanabilirsiniz. Yazımız hakkında yorumlarınız varsa, lütfen Yorum bölümünde tüm ziyaretçilerimizle paylaşınız.

Bu yazımız 771 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*