Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » 2012 Ziraat Bankası Personel Alımı Başvuruları

2012 Ziraat Bankası Personel Alımı BaşvurularıZiraat Bankası Personel alımları bu yıl (2012) Eylül ayında gerçekleşecek. Ziraat Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ali Toker konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Yapılacak sınavlarla bankamız 2.500 banko asistanı, 500 servis görevlisi, 200 uzman yardımcısı, 30 iç kontrolör yardımcısı, 35 müfettiş yardımcısı olmak üzere toplam 3.265 genç personeli bankacılık sektörüne kazandırmayı hedeflemektedir” diye açklama yaptı.
Ziraat Bankası Personel alım başvuru tarihleri ne zaman?
17 – 28 Eylül 2012
Sınav Tarihleri:
Müfettiş Yardımcısı
İç Kontrolör Yardımcısı 17 Kasım 2012 Cumartesi
Uzman Yardımcısı
Servis Görevlisi
Banko Asistanı

İç kontrolör yardımcısı ve müfettiş yardımcısı yazılı sınavlarının 17 Kasım 2012 tarihinde 7 il merkezinde düzenleneceğini, Teftiş Kurulu’nda uzmanlaşmaya gidilerek idari bilimler, hukuk ve mühendislik alanlarından olmak üzere 3 ayrı dalda sınav yapılacağını belirten Toker, adayların alanlarına göre özel eğitimlerden geçirilerek çalışma alanlarına göre uzmanlaşmalarının sağlanacağı bilgisini verdi.

Banko asistanı, servis görevlisi ve uzman yardımcılığı yazılı sınavlarının ise 24 Kasım 2012 tarihinde 21 il merkezinde düzenleneceğini belirten Ali Toker, “Adaylar ihtiyaç açıklanan iller için başvuruda bulunacaktır. Banko Asistanı sınavına lise ve 2 yıllık yüksekokul mezunları, Servis Görevlisi ve Uzman Yardımcılığı sınavlarına 4 yıllık üniversite ve yüksekokul mezunları bölüm ayrımı yapılmaksızın başvurabilecektir” ifadesini kullandı

17 Eylül 2012 – 28 Eylül 2012 tarihlerinde düzenlenecek sınavlar için Ziraat Bankası internet sitesinden başvuruda bulunulabilecek. Başarılı olan adaylar Ziraat Bankası Bankacılık Okulunda özel eğitimlerden geçirildikten sonra göreve başlatılacak.
Başvuru şartları ve Ziraat Bankası Personel Alımları başvuruları için tıklayınız.

Bu yazımız 786 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*