Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Eğitim » 2012 Üniversite Katkı Payı Ücretleri Ne Kadar ?

2012 Üniversite Katkı Payı Ücretleri Ne Kadar ?2012 Üniversite katkı payları belirsizliği hala sürmekte olup bu konuda öğrencilerimizi bilgilendirmek amacıyla bazı önemli detaylar paylaşmak istiyoruz.Katkı Paylarının açıklanması için Yurtkur Burs Sonuçları ve Bakanlar Kurulunun toplanıp bu konu hakkında verilmesi olan karar beklenilmektedir. Bakanlar Kurulu kararından sonra her Üniversite katkı payları ile ilgili kendi web sitelerinde açıklama yapılacağı uzmanlar tarafından ifade edilmektedir.
2012 Üniversite Katkı Payı Ücretleri Ne Kadar ?
Bazı üniversiteler harç ücretlerinin belirlenmesi için Bakanlar Kurulu kararını beklemeden geçen yıl almış harç ücretlerini yatırmalarını istiyorlar öğrencilerinden, geriye kalan parayı ise 2. dönem tahsil edeceklerini belirtiyorlar. Harç ücreti yatırma işlemleri üniversitelere göre değişiklik gösterebilir. Kayıt yaptıracağınız veya devam edeceğiniz üniversitenin web sitesini takip etmenizi tavsiye etmekteyiz.
Bazı üniversiteler için harç ücretinizi kayıt için gittiğinizde kampüste bulunan banka şubelerinden de yapabilirsiniz. Ancak kayıttan önce yapmanız daha sağlıklı olur ve kayıt günü vakit kaybetmenizi engeller.
Bu haberlerde ilginizi çekebilir
Üniversitelere kayıt için gerekli olan belgelerÜniversite harçları kalktı mı?

Bu yazımız 756 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*