Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » 17 Kasım Cumartesi Jennifer Lopez İstanbul Konseri

17 Kasım Cumartesi Jennifer Lopez İstanbul KonseriDünyaca Ünlü yıldız Jennifer Lopez gerek seslendirmiş olduğu şarkılarla gerekse güzelliği ve danslarıyla İstanbulda vermiş olduğu konserlerle adeta kendisini izleyenleri büyüledi.
17 Kasım 2012 Cumartesi günü İStanbul da vermiş olduğu son konser de tıp ki diğer gecelerde ki gibi başarılı performansıyla Düya starı ünvanının hakkını verdi. Binlerce hayranını şarkılarıyla coştururken kıvrak kendine has dans gösterisiyle de büyük beğeni kazandı.
Ülker Sports Arenada konser saat 19:00da başlarken 6 kıyafet değiştiren ünlü yıldızı başta Tarkan olmak üzere Ali Ağaoğlu, Fulya Eyilik, Hande Acar, Serhan Süzer, Gülümsün Saatçi, Serdar Eren, İzzet Sanem Habib, Kaan Boyner, Mehmet Ali Birand, Sanem Altan, Erol ve Tilda Tezman, Önder Bekenşir, Deniz Akel, Burcu Güneş, Sima Lodrik, Aslı Şen, Ece Doğulu, Rana ve Erkan Tabanca gibi ünlü isimler de izledi.

Yaklaşık 12 bin 500 kişinin katıldığı gecede büyüleyen Lopez, son konserini hit parçalarından “On The Floor” ile yaptı. Jennifer Lopez, konseri Türk bayrağına sarılarak bitirdi.

Önerdiklerimiz : Jennifer Lopez İstanbul Ataşehir Konseri14 Kasım Jennifer Lopez İstanbul Konseri
17 Kasım Jennifer Lopez İstanbul konseri Resimleri:
(Fotoğrafları üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Bu yazımız 731 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*